ANASAYFA
27 Aralık 2022

Avrupa’nın en büyük hastanelerinden biri olan Bursa Şehir Hastanesi, en son tıp teknolojileri ile donatılmış, ülkenin alanlarındaki en deneyimli uzman doktor ve profesyonel sağlık çalışanları ile çağdaş, güvenilir ve en üst düzeyde sağlık hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.
         
Günümüzde insanlar sağlık problemlerinin çözümü için kendi ülkelerindeki tedavi seçenekleriyle sınırlı kalmamakta, aynı zamanda diğer ülkelerdeki en iyi tedavi ve fiyat fırsatlarını aramaktadırlar. Uzun bekleme süresi, yüksek tedavi maliyeti, düşük hizmet kalitesi, sağlık tesisi ve tedavi için nitelikli profesyonel insan gücü yetersizliği nedenleriyle “SAĞLIK TURİZMİ” dünyada önemli bir sektör haline gelmiştir. Ülkemizde, son yıllarda oldukça yüksek standartlarda nitelikli sağlık hizmetleri sunulmaktadır.  Bu nedenle, yabancı hastalar tanı ve tedavi amacıyla ülkemize rağbet göstermektedir.
         
Bursa Şehir Hastanesi, üst düzey teknolojik altyapısı ve uzman hekim ekibi ile Sağlık Turizminde marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bilimsel ve etik yaklaşımımız ile hastalarımıza din, dil ve ırkları ne olursa olsun en iyi tedavi seçeneklerini sunmaktayız.

Uluslararası Hasta Birimi

bursash.saglikturizm@gmail.com

bursash.saglikturizm@saglik.gov.tr